Prețul de gardă

Descriere

Tip : Angajare
Data : 8 iunie 2022
Condiție : Nu se aplică
Garanție : Nu e cazul
Locatie : Târgu Mureș, România

2 500 – 3 000 lei

Tip job

Full time

Targu-Mures, Mures

Mobilitatea postului: Locatie stabila

Tip contract: Perioada nedeterminata

Numarul de posturi disponibile: 1

Nivelul de studii: Absolvent

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)DESCRIERE

M&Co HR Services recrutează pentru o companie națională specializată în instalații și echipamente de încălzire: Facturist.

Responsabilități:

– Verificarea și predarea facturilor de aprovizionare către contabilitate;

– Atribuții contabilitate primară : verificare avize,facturi;

-Recepția facturilor de aprovizionare;

– Urmărirea stadiului de pregătire a comenzilor;

– Introducerea documentelor privind mișcarea stocului de marfă;

– Răspunde de activarea comenzilor de transport ,zone de livrare.

Candidatul ideal:

– Persoană cu inițiativă, responsabilă și cu spirit de echipă;

– Cunoștințe bune de operare Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

– Cunoștințe de warehouse management – reprezintă avantaj.

Ofertă:

– Posibilitatea de dezvoltare profesională;

– Instruire la locul de muncă;

– Salar in functie de experiență:2500-3000 ron NET;

-Tichete de masă : 20 ron /zi lucrată;

– Bonusuri .

Program de lucru : Luni -Vineri 08.30-17.00

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către M&Co HR Services în scopul recrutării de personal, având ca scop angajarea candidaților care să corespundă abilităților profesionale stabilite. Termenul de păstrare al acestora este de 30 de ți să vă retrageți consimțământul prin transmiterea unui e-mail la adresa companiei oricând. Vă menționăm, că doar candidații selectați vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere.

Trimite sau salvează anunțul
Scrie o recenzie
Top