Alba Iulia- Cautam lucrator comercial raion/ Lucrator fast food SELGROS

Prețul de gardă

Descriere

Tip : Angajare
Data : 1 iunie 2022
Condiție : Nu se aplică
Garanție : Nu e cazul
Locatie : Alba Iulia, România

Mobilitatea postului: Locatie stabila

Nivelul de studii: Calificat

Tip contract: Perioada nedeterminata

Numarul de posturi disponibile: 2

Nivelul de experienta: Fara experienta

Munca in schimburi

Program si in weekend

DESCRIERE

Cv-urile se pot depune si in magazinul SELGROS Alba la Biroul informatii clienti precum si pe site-ul companiei SELGROS la sectiunea “Cariere”

Descrierea postului Lucrator comercial:

Ca angajat în vânzare aveţi responsabilitatea ca suprafaţa de vânzare din raionul dumneavoastră să facă o impresie bună şi atractivă asupra clienţilor noştri. Pentru aceasta este nevoie în primul rând de o aranjare atentă a produselor, având în vedere profilul magazinului. Electrostivuitoarele şi alte mijloace de transport uşurează deplasarea unor cantităţi mari de marfă. În cadrul raionului sunteţi, împreună cu ceilalţi colegi, parteneri de discuţie pentru clienţii noştri. Oferiţi informaţii despre sortimentuI de care vă ocupaţi, având la dispoziţie un sistem informatic performant.

Cerințe:

Lucraţi cu plăcere în colectiv şi impresia pe care o lăsaţi în relaţiile cu clienţii noştri este de amabilitate şi competenţă. Puteţi să lucraţi rapid şi conştiincios şi sunteţi oricând gata să vă oferiţi ajutorul.

Descrierea postului Lucrator comercial fast food:

· Pregătirea de preparate conform rețetarului și standardului companiei

· Asigurarea prezenței mărfii în spațiul de vânzare

· Facturarea corectă a articolelor clienților

· Consilierea eficientă a clientilor

· Asigurarea ordinii și curățeniei la locul de muncă.

Cerințe:

· Studii medii;

· Abilități de comunicare;

· Orientare către client;

· Experiența în domeniul comercial reprezintă un avantaj.

Oferta:

· Salariu atractiv și tichete de masă;

· Spor de sâmbătă, duminică, sărbători legale,

· Beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate;

· Training de specialitate;

· Sistem informatic performant și logistică modernă;

· Oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

Trimite sau salvează anunțul
Scrie o recenzie
Top