Prețul de gardă

Descriere

Tip : Angajare
Data : 14 iunie 2022
Condiție : Nu se aplică
Garanție : Nu e cazul
Locatie : Alba Iulia, România

Program si in weekend

Tip contract: Perioada nedeterminata

Nivelul de studii: Calificat

Nivelul de experienta: Fara experienta

Numarul de posturi disponibile: 1

Munca in schimburi

DESCRIERE

Cv-urile se pot depune si in magazinul SELGROS Alba Iulia, la Biroul informatii clienti, precum si pe site-ul companiei SELGROS la sectiunea “Cariere”

Descrierea postului:

· Facturarea rapidă și corectă a articolelor clienților la casa de marcat

· Operarea modalităților de plată acceptate de companie (numerar, ordin de plată, foaie de vărsământ, CEC, disponibil, tichete de masă/cadou/sociale, etc.)

· Încasarea corecta a numerarului

· Verificarea autenticității bancnotelor și informarea corespunzătoare în cazul descoperirii bancnotelor false

· Emiterea facturilor în așteptare

· Consilierea eficientă a clienților prin amabilitate, politețe și respect

Cerințe:

· Studii medii;

· Abilitati de comunicare;

· Orientare catre client;

· Experiența în domeniul comercial reprezintă avantaj

Oferta:

· Salariu atractiv și tichete de masă;

· Spor de sâmbătă, duminică, sărbători legale,

· Beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntarăde sănătate;

· Training de specialitate;

· Sistem informatic performant și logistică modernă;

· Oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

Trimite sau salvează anunțul
Scrie o recenzie
Top